KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15597036
nr 1559 7036
Richard Krantz. Signerad, daterad 1969, Kolonilotter. Olja på duk, 60x49cm, yttermått inklusive ram: 68x56cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 28 augusti 2023
kl 19:40:19
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr